Serwery:: DC1 Katowice DC2 Warszawa DC3 Lhenice DC4 Arezzo

Kolejne wyjątkowe spotkanie w Lublińcu

integracyjne plenerowe spotkanie w Lublińcu

Już kolejny raz  Zarząd Klubu Krótkofalowców Ziemi Lublinieckiej SP9PEW zaprasza wszystkie koleżanki i kolegów na integracyjne plenerowe spotkanie w Lublińcu, które odbędzie się w dniu 2 czerwca 2018 r.

Spotkanie oficjalnie rozpoczyna się od godz. 10.oo na śródleśnej polanie przy Leśniczówce Lubliniec ul. Park Leśny, zjazd z Drogi Krajowej nr 11 – obwodnica Lublińca.

W programie przewidujemy ognisko z poczęstunkiem, pracę klubowej radiostacji, zawody strzeleckie z broni pneumatycznej. Oczywiście dyskusje na wysokim poziomie. W razie niepogody spotkania nie odwołujemy. Nam burze i wichry nie straszne. Dodatkowo planowana jest „nini giełda” – kto ma coś do sprzedania niech przywiezie. Może będą chętni do kupna.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa z podaniem liczby osób w terminie do dnia 20.05.2018 r. mailem: stan.tur@op.pl lub telefonicznie na nr: 603 388 400. Stanisław SP9UNK.

Ja osobiście byłem tam kilkukrotnie i zdecydowanie polecam to spotkanie. Atmosfera jak również klimat tam panujący jest naprawdę wyjątkowy. Zachęcam również do przybywania z partnerkami jeżeli nie są zainteresowane krótkofalarstwem. Organizatorzy o takie osoby również dbają. Po spotkaniu na stronie http://sq9nfi.pzk.pl jak zawsze krótka relacja.

Na stronie Oddziału Terenowego PZK OT-06 znajdziecie pełną informację nadesłaną przez Stanisława SP9UNK.