Serwery:: DC1 Katowice DC2 Warszawa DC3 Lhenice DC4 Arezzo

SR9SS uruchomiony po modernizacji

SR9SS FM-Link

Po dość dłuższej przerwie, przemiennik SR9SS działający w sieci FM-Link obsługujący region śląski, w dniu 9 sierpnia 2018 r. został ponownie uruchomiony.

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że przemiennik SR9SS obsługujący sieć FM-Link na terenie Śląska ponownie rozpoczął pracę. Przemiennik został odnowiony i zmodernizowany po niespełna dwuletniej pracy. Mam nadzieję, że w po pracach modernizacyjnych posłuży nam kolejnych kilka lat.

Dla przypomnienia podaję linka do danych przemiennika wraz z jego statusem prezentowanym na żywo. Status wszystkich obsługiwanych przeze mnie na śląsku przemienników można również obserwować na tej stronie w jej prawej części.

Zachęcam również do zapoznania się z Savoir Vivre panującym w sieci FM-Link. Przypominam, że przemienniki sieci FM-Link pracują wąską dewiacją. Należy zatem w radiach ustawić NFM (Narrow FM). Listę aktualnie dostępnych przemienników znajdziecie na stronie projektu FM-Link. Zasięg sieci wraz z lokalizacjami przemienników możecie znaleźć na mapie znajdującej się tutaj. Wykaz przemienników sieci FM-Link dostępna jest również na stronie przemienniki.net.

Życzę Wszystkim miłych, kulturalnych i bezawaryjnych łączności.