Serwery:: DC1 Katowice DC2 Warszawa DC3 Lhenice DC4 Arezzo

Andrzejówka 2019 – czas rozpocząć przygotowania

Andrzejówka 2018

To już jest pewne, że jedno z najlepszych spotkań krótkofalarskich Andrzejówka 2019, odbędzie się pod koniec wakacji.

Jak co roku nasz klub SP6ZWR, zaprasza miłośników łączności APRS, D-STAR oraz grupy Radiosondy Polska. na 6. spotkanie Andrzejówka 2019. Na spotkanie przyjeżdżamy do schroniska Andrzejówka w Rybnicy Leśnej pod Wałbrzychem. W tym roku spotykamy się nieco wcześniej tj. od 30.08 – 01.09.2019 r.

Rozpoczynamy tradycyjnie w piątkowy wieczór przy ognisku powitalnym. W sobotę około godziny 10:00 rozpoczniemy część oficjalną spotkania, podczas której będzie okazja do podsumowania ostatnich lat działalności klubu SP6ZWR. Wysłuchamy prelekcji dotyczących interesujących nas tematów z zakresu łączności amatorskiej i radiosond, prezentacji sprzętu i konstrukcji.

Nie zabraknie też zabawy terenowej z wykorzystaniem APRS i innych technik łączności. Oczywiście z cennymi nagrodami! Na wszystkich uczestników spotkania czekać będzie gorący poczęstunek przy ognisku, miła atmosfera i dużo dobrego humoru.

W sobotni wieczór tradycyjnie planujemy wieczorne ognisko przy którym będzie można wymieniać doświadczenia, porozmawiać z innymi pasjonatami łączności radiowych i przeprowadzić łączności z zainstalowanej na miejscu radiostacji amatorskiej.

Niedzielne przedpołudnie to czas na ostatnie rozmowy, pożegnania i wspólne zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych. A do zwiedzania jest naprawdę wiele miejsc.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Andrzejówka 2019 w imieniu klubu SP6ZWR, Polskiego Związku Krótkofalowców, Dolnośląskiego oddziału PZK oraz Schroniska Andrzejówka.