Serwery:: DC1 Katowice DC2 Warszawa DC3 Lhenice DC4 Arezzo

Kamery w Zawierciu on-line

Informacja RODOPrawa do obrazuNowe kamery (współpraca)
Według rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz motywem preambuły nr 51, zdjęcia są danymi osobowymi tylko w przypadkach, gdy są przetwarzane specjalnymi metodami technicznymi, umożliwiającymi jednoznaczną identyfikację osoby fizycznej lub potwierdzenie jej tożsamości.
W przypadku braku przetwarzania danych biometrycznych specjalnymi metodami technicznymi, dane takie są danymi anonimowymi. Zasady ochrony danych nie mają więc zastosowania do informacji anonimowych, czyli informacji, które nie wiążą się ze zidentyfikowaną lub możliwą do zidentyfikowania osobą fizyczną, która może znaleźć się w kadrze prezentowanego obrazu.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zezwolenia nie wymaga rozpowszechnienie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.
Wszelkie prawa do transmisji obrazu lub jakiejkolwiek modyfikacji z powyższych kamer stanowią własność strony sq9nfi.pzk.pl oraz stron, które uzyskały stosowne zezwolenie. Publikowanie obrazu na innych stronach bez zezwolenia jest zabronione i chronione prawem autorskim. W celu uzyskania zgody należy skontaktować się z autorem. Dane kontaktowe dostępne są w dziale “Kontakt”
Jeżeli posiadasz lokalizację z ciekawym widokiem oraz dostępem do internetu i chciałabyś/chciałbyś uruchomić kaerę on-line w Zawierciu lub okolicy i chcesz przyłączyć się do tworzenia projektu “Zawiercie-live”, zapraszam do kontaktu ze mną za pośrednictwem formularza znajdującego się w dziale “Kontakt“.